Współpraca

Dlaczego ja?

Wspieram, nie oceniam

Marzysz o tym, aby schudnąć w końcu raz na zawsze, bez efektu jojo? Jednocześnie boisz się, że sobie nie poradzisz, bo dieta będzie zbyt wymagająca i zabierze Ci całą przyjemność z jedzenia? Nie wiesz jak połączyć odchudzanie ze spotkaniami rodzinnymi i wypadami na miasto ze znajomymi?

Pomogę Ci rozwiązać te problemy!

Będziemy wspólnie pracować nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych i naprawimy Twoją relację z jedzeniem, dzięki czemu schudniesz bez stosowania restrykcyjnych diet.

Dopasuję plan żywieniowy do Twojego trybu życia oraz preferencji smakowych. Nie lubisz brokułów? Wcale nie musisz ich jeść. Nie wyobrażasz sobie życia bez pizzy? Wcale nie musisz z niej rezygnować.

Poradnia dietetyczna Wadowice

Pokażę Ci, jak krok po kroku zmienić swoje przyzwyczajenia, aby poczuć się lepiej i zaakceptować siebie.

Jeśli masz mało czasu, zaproponuję Ci proste i szybkie posiłki.
Jeśli lubisz spędzać w kuchni więcej czasu, zaoferuję Ci ciekawe i pyszne dania.

Przez cały okres naszej współpracy, będę monitorować Twoje postępy, ale będę też przede wszystkim Twoim wsparciem. Będę do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chwil zwątpienia.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić swoje nawyki. Zmiana nie musi być wielka i gwałtowna, osiągnięcie celu może zająć Ci pół roku, rok, a nawet 2 lata. I to jest w porządku!

Moje specjalizacje

Dietoterapia chorób

Współpracuję z osobami dorosłymi, które zmagają się z:

Dietoterapia chorób

Jak wygląda współpraca ze mną?

1

Podczas pierwszej konsultacji zadam Ci kilka pytań, aby lepiej poznać Twoje potrzeby i oczekiwania. Wspólnie ustalimy cele oraz przygotujemy plan ich realizacji. Pierwsza konsultacja potrwa około 45-60 minut.

2

Wszystkie materiały, takie jak plan żywieniowy, zalecenia żywieniowe i materiały edukacyjne otrzymasz ode mnie drogą mailową do 7 dni roboczych od dnia konsultacji.

Po 2 tygodniach spotkamy się na konsultacji kontrolnej i wspólnie omówimy Twoje postępy - porozmawiamy o tym, co sprawia Ci najwięcej trudności, a co z łatwością udało się wcielić w życie. Pomiędzy konsultacjami jestem do Twojej dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną.

4

W kolejnych miesiącach naszej współpracy będziemy spotykać się co 2 tygodnie, aby wspólnie pracować nad zmianą Twoich nawyków żywieniowych.

5

Będę wspierać Cię w tej drodze przez cały okres trwania naszej współpracy – w czasie konsultacji, a pomiędzy nimi mailowo lub telefonicznie. Otrzymasz ode mnie także dodatkowe materiały edukacyjne, które ułatwią Ci przejście tego procesu.

Pierwsza konsultacja

Jak się przygotować ?

Wypełnij krótką ankietę

Przygotuj podstawowe badania

Pacjenci o mnie

Opinie o współpracy

Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej, mądrej, uszytej na miarę, fachowej porady oraz skutecznego prowadzenia dietetycznego, to Pani Magdalena Handzlik jest prawidłowym kierunkiem. Inspiruje do samych pozytywnych zmian – styl życia, pomaga zmienić na stałe nawyki żywieniowe i poprzez dietoterapię leczy organizm. Razem z Panią Magdaleną walczymy ze zbędnymi kilogramami mojej mamy z bardzo dużymi efektami. Ponad to pani dietetyk mobilizuje swoich pacjentów do działania. Jest miłą i sympatyczną osobą. A przepis zawarte w diecie są pyszne i proste w wykonaniu Bardzo Polecam!

Lidia Malik

Pani dietetyk upewniła mnie w przekonaniu, że to co jemy naprawdę ma znaczenie. Dieta, którą dostałam, została idealnie do mnie dopasowana. Posiłki były kolorowe, urozmaicone i nigdy nie byłam po nich głodna. Po drugiej wizycie wiedziałam, że tym razem wybrałam naprawdę profesjonalnego dietetyka. Każda kolejna dodawała mi siły do działania, a uśmiech i wsparcie Pani dietetyk otuchy. Polecam gorąco!

Magdalena Guzik

Polecam Panią Magdę wszystkim, którzy chcą coś schudnąć a nie wierzą, że dadzą radę. Ja nie wierzyłam, ale Pani Magda czyni cuda i to bezboleśnie (schudłam już ponad 20 kg).

Renata Stanek

Serdecznie polecam Panią Madzie, profesjonalne podejście do pacjenta dieta ułożona pod jego potrzeby co więcej posiłki są bardzo smaczne oraz zróżnicowane. Gorąco polecam.

Klaudia Kowalówka

Pani Magda ma ogromną wiedzę, którą przekazuje z bardzo dużą łatwością i od razu wyczuwalną pasją. Jest bardzo dociekliwa, zwraca uwagę na rzeczy, które mi by zupełnie do głowy nie przyszły. Czuję się zaopiekowana. Jestem zachwycona przygotowanym jadłospisem i notatkami do niego – wszystko dostosowane pode mnie i mój styl życia.  Będę wracać z przyjemnością!

Karolina

Sukcesy moich Pacjentów

Zobacz historie ich zmian

Razem łatwiej

Buduj ze mną zdrową społeczność

BLOG

Jeśli szukasz ciekawostek dietetycznych i psychodietetycznych lub chcesz poczytać o sukcesach moich podopiecznych.

INSTAGRAM

Jeśli szukasz prostych i smacznych przepisów, inspiracji oraz motywacji do zmian w swoim życiu.

FACEBOOK

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie produkty warto włożyć do sklepowego koszyka, czy po jakie książki dietetyczne warto sięgnąć.